پل بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار

پل: بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار عاشقانه محمدرضا عاشقانه مخاطب سریال مجموعه اخلاقی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری انتقاد تند احمد مهرانفر از یک بی‌اخلاقی

احمد مهران‌فر منشتر شدن متنی در اینستاگرامش از انتشار مصاحبه‌ای درستکاری شده است در اینترنت گلایه کرد و راجع به حضورش در فصل بعدی سریال «پایتخت» توضیح داد.

انتقاد تند احمد مهرانفر از یک بی‌اخلاقی

انتقاد تند احمد مهرانفر از یک بی اخلاقی

عبارات مهم : سریال

احمد مهران فر منشتر شدن متنی در اینستاگرامش از انتشار مصاحبه ای درستکاری شده است در اینترنت گلایه کرد و راجع به حضورش در فصل بعدی سریال «پایتخت» توضیح داد.

به گزارش خبرآنلاین، احمد مهرانفر بازیگر نقش ارسطو در سریال «پایتخت» متنی را راجع به حضورش در فصل بعدی این سریال در اینستاگرام منتشر کرد: «۱- باید بگویم اخیراً مصاحبه ای از من پخش شده است که مربوط به جشنواره فجر سال قبل هست، جهت کسانی که این مصاحبه را با از بین بردن و قیچی جور دیگری به مردم نشان دادند متأسفم.

٢- کلاً اهل حاشیه نیستم نمی دانم آیا بعضی از پیج های زرد و بی محتوا تلاش در حاشیه سازی و تجاوز به حریم شخصی ما دارند؟! جهت افراد و پیج های تجاوزگر که جهت لایک و کامنت تیترهای دروغین جعل می کنند متأسفم.

٣- گزینش حق یک بازیگر است … هر بازیگری حق دارد کاری را بازی کند یا نکند، جهت کسانی که با فحاشی و بی احترامی فرهنگ خود را نشان دادند هم متأسفم… لطفاً به صفحه شخصی این عزیزان حتماً سر بزنید و ببینید چقدر آدم های حقیر و دِفرمه ای هستند.

و آخر اینکه اگر «پایتخت» دیگری در کار باشد همه تلاش خود را خواهم کرد تا در آن حضور داشته باشم، «پایتخت» یک خانواده است و همه افراد خانواده باید باشند…»

انتقاد تند احمد مهرانفر از یک بی‌اخلاقی

واژه های کلیدی: سریال | بازیگر | بازیگری | خانواده | احمد مهرانفر | اخبار فرهنگی و هنری

انتقاد تند احمد مهرانفر از یک بی‌اخلاقی

انتقاد تند احمد مهرانفر از یک بی‌اخلاقی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz