پل بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار

پل: بهاره کیان افشار محمدرضا گلزار مهناز افشار عاشقانه محمدرضا عاشقانه مخاطب سریال مجموعه اخلاقی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آیا به آن نماینده تصویر دختر خوشگل را نشان ندادند؟

برخلاف تصور، ما از وکلای مان در مجلس نه انتظار داریم اوضاع بیکاری و مسکن و ازدواج را درست و درمان کنند و نه رشد دلار و سکه و گرانی و تورم اجناس را کنترل کنند. ح

آیا به آن نماینده تصویر دختر خوشگل را نشان ندادند؟

آیا به آن نماینده تصویر دختر خوشگل را نشان ندادند؟

عبارات مهم : تصویر

چرا چیزهای در دسترس تر، به همان راحتی هم گم و گورتر می شوند!؟

آیا به آن نماینده تصویر دختر خوشگل را نشان ندادند؟

برخلاف تصور، ما از وکلای مان در مجلس نه انتظار داریم اوضاع بیکاری و مسکن و ازدواج را درست و درمان کنند و نه رشد دلار و سکه و گرانی و تورم اجناس را کنترل کنند. حتی از آنها نمی خواهیم که به خمس شعارهای تبلیغاتی ارزش عمل کنند. چون خودمان می دانیم چه کسانی را به منزل ملت فرستادیم و به همان اندازه هم از آنها توقع داریم. اصولا ما ملتی قانع و مهمان نوازیم، دوست نداریم به کسانی که قرار است فقط 4 سال در منزل مان مهمان باشند، با توقع پیگیری و برطرف مصیبت های مان، بد بگذرد.

باور بفرمایید هنگامی که تصویر نماینده ای را می بینیم که غرق خوابی شیرین و یا محو تصویری از خود شیرین در موبایلش است و یا با کاترین عزیز سلفی گرفته و لبخند ملیحی می زند آنقدر خوشحال می شویم که انگار فهمیده باشیم خبر رسان تلگرام را فیلتر و ما را از شر لو رفتن اطلاعات مان خلاص کرده اند. البته این مسئله کاملا دو طرفه است و متقابلا آنها هم ما را کلی می خندانند؛ از کاشف موزه لور گرفته تا نماینده سیب خور و… واقعا که شانس آوردیم که نه داعش توانست این کانون نشاط را منفجر کند و نه محمد علی شاه …

برخلاف تصور، ما از وکلای مان در مجلس نه انتظار داریم اوضاع بیکاری و مسکن و ازدواج را درست و درمان کنند و نه رشد دلار و سکه و گرانی و تورم اجناس را کنترل کنند. ح

مایی که تا آن حد پرشور در صحنه حاضر شدیم و با رای دادن حماسه آفریدیم از این بزرگواران(که از صد فیلتر اعتقادی و اخلاقی و مخصوصا شورای نگهبان رد شده است اند)فقط یک چیز می خواهیم و آن اینکه هنگامی که تصویر دختر خوشگلی به صحن علنی مجلس آورده می شود، آن را علنی کنند و تک خوری نکنند. درست مثل آن زمانی که جناب آقای مطهری جوانمردانه تصویر ساپورت پوش ها را در طبق اخلاص گذاشت و تک تک ارزش را جهت همگان پخش کرد.

باری به هر جهت بهتر است در حال حاضر قدم جلو بگذاریم و این کدورت را از دل آن نماینده ای که در خصوص دیدن تصویر دختر خوشگل ناکام مانددربیاوریم و از وی بابت این فصور معذرت بخواهیم. البته اگر بتوانند پیدایش کنند! چون قضیه بسیار پیچیده شده است و هنوز نمی دانند که صدای مشکوک متعلق به عوامل سیا و موساد و ام آی سیکس بود یا یک صداگذاری از عوامل داخلی البته گمانه آخر هم این است که متعلق به یکی از نمایندگان اصول گرا باشد به هر حال کارشناسان بعید می دانند که بتوانند با این سرعت، شخص مورد نظر را پیدا کنند تا از ایشان معذرت بخواهند!

البته این روزها یراحتی می توانند تصویر رقص یک نفر را در آن سر دنیا پیدا کنند ولی دقیقا نمی دانیم چه می شود که چیزهای دردسترس تر، به همان راحتی هم گم و گورتر می شوند!

آیا به آن نماینده تصویر دختر خوشگل را نشان ندادند؟

اصولا به ما چه … شاید هم وی دوست نداشته باشد که از او معذرت خواهی کنند و یا شاید هم وی نمی خواهد خودش را معرفی کند تا ریا نشود… کلا مثل سایر چیزهای دیگر؛ به ما چه… که آیا بعضی چیزها، اینقدر سریع پیگیری و پیگیری می شوند و بعضی چیزهای دیگر اینقدر کند؟ درست مثل اخبار شبانگاهی 20:30 که یا خیلی پرشور؛ شور یک چیز را در می آورد و یا ساکت ساکت می ماند. چی؟ ای به چشم؛ ما هم مثل آنها خفه می شویم.

خبرآنلاین /وبلاگ فرزین پورمحبی

واژه های کلیدی: تصویر | تصویری | دختر خوشگل | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz